בעלי חנות ציוד לבעלי חיים? כל הסיבות להפעיל שליחויות מהיום להיום

שליחויות מהיום להיום

אימוץ חיות מחמד ואחזקה של בעלי חיים, הפכו לחלק מתרבות ודרך החיים של רבים מהאנשים שחיים בישראל. כיום, כמעט בכל בית נמצא חיית מחמד החל מדגים או שרקנים עד לחתולים, אוגרים, כלבים ואפילו עזים, חמורים וסוסים.

כדי לתחזק ולשמור על בריאות חיות המחמד, דרוש ציוד לאחזקה וטיפול בחיות כמו מזון מתאים, תרופות ומוצרים טיפוליים וגם מוצרים שנועדו לאיכות החיים כמו מיטות לכלבים או כלוב טיסה, משחקים לחתול ולכלב או כלוב מתאים לשרקן.

אם יש לכם חנות ציוד לבעלי חיים ואתם רוצים להגדיל קהל לקוחות ומכירות – כדאי להוסיף שירות שליחויות מהיום להיום. שירות כזה מאפשר  ערך מוסף לחנות ושירות טוב יותר. אבל מהן הסיבות להציע שירות כזה? הנה רשימה של סיבות טובות:

אספקת ציוד באופן מידי

לא מעט מבעלי חיות המחמד מגלים לפתע כי שק האוכל נגמר וכעת דרוש פתרון. אם תציעו שירות שליחויות מהיום להיום תוכלו לשרת את הלקוחות נאמנה ולפתור במהירות מחסור במזון. כך גם אפשר למכור ציוד נוסף בזמן שאתם מבצעים הזמנה עבור הלקוח, החל מחטיפים עד צעצועים וכולי. גם מוצרים טיפוליים כמו משחת שיניים לכלבים וחתולים, משטחי חיתול לגורים, אמפולות נגד פרעושים וקרציות – אפשר לספק ללקוחות באמצעות שליחויות מהירות. מירב הסיכויים שתקחו זאת בחשבון כשתקימו את החנות שלכם, אך אם לא, אתם תשמעו מלקוחות רבים שהם זקוקים לציוד בהקדם ותראו כי שירות כזה הוא נחוץ להצלחה של החנות.

מקל על הלקוחות

כידוע, לא לכל האנשים יש רכב ויש את מי שנוסע בתחבורה ציבורית או באופניים. אנשים שאינם משתמשים ברכב פרטי לא יוכלו לשאת ציוד בעלי חיים כמו מזון בשקים גדולים, מיטה לכלב או לחתול, כלובים ושאר ציוד. כשאתם מציעים שירות שליחויות אתם מסייעים ללקוחות לקבל בקלות כל מוצר אותו הם רכשו בחנות. בין היתר יש את מי שאינו יכול להביא את בעל החיים לחנות ע"מ להתאים ציוד כמו רתמה לכלב או מחסום פה. אם תציעו שירות שליחויות שכולל התאמה, תוכלו לגבות כסף על השירות ולהציע פתרונות מעולים לאנשים שאינם ניידים.

שדרוג חווית הלקוח

ציוד, מזון וצעצועים כמו גם מוצרים טיפוליים לבעלי חיים, החל מקוצץ ציפורניים לכלב עד אמפולות נגד פרעושים, לא תמיד נמצאים ברשימת הקניות של האדם הממוצע, ורבים דוחים את הקנייה/ שוכחים אותה או מנסים לפנות זמן לרכישה והזמנת הציוד ולא מצליחים. אם תציעו שירות שליחויות תקלו מאד על בעלי חיות המחמד ובד בבד תמתגו את החנות שלכם ככזאת שמעניקה שירות מעולה וזמין, וכזאת המציעה ערך מוסף ללקוח. שירות שליחויות יספק לכם יתרון על מתחרים שאינם מוציאים שליחויות ותגדיל את קהל הלקוחות שלכם ומכאן גם את ההכנסות והרווחים.

תיעדוף שלכם על פי המתחרים

כשאתם נמצאים בתחרות עם רשתות וחנויות לציוד בעלי חיים, אתם חייבים למצוא את החוזקות שלכם מול המתחרים. אחת הדרכים ליצור חוזקה קורית באמצעות בחירת חברת שליחויות שתבצע עבורכם את העבודה. עוד תוכלו לבצע לבד את השליחויות כשאתם נוהגים ברכב עם מדבקות או שלטים  של החנות כך שתוכלו להגיע ממקום למקום במהירות ולחשוף את העסק שלכם מול לקוחות עתידיים. בנוסף לכך, רבים יבחרו חנות חיות שמציעה שליחות על כזאת שאינה מציעה שליחויות.

הכרות אישית יותר עם הלקוחות

כשאתם מגיעים עם הציוד לבתי הלקוח אתם מכירים טוב יותר את הלקוחות, את בעלי החיים ואת אזור המגורים. הכרות אישית תגרור קרבה ואמון בינכם לבין הלקוח ואף תגדיל את מעגל הלקוחות כבזמן ששכנים של הלקוח יראו את רכב השליחויות שמספק את הסחורה ומכאן יכירו אתכם יותר. שירות כזה מאפשר חשיפה גדולה יותר, שירות טוב ולקוחות חדשים.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support