איך תוכלו לשדרג את חווית המשתמש של חנות החיות שלכם?

אתרי אינטרנט הם כלי עזר מסייע עבור עסקים רבים ובוודאי גם עבור בעלי חנות לבעלי חיים. אך כלי עזר זה מספק את התועלת המלאה שגלומה בו, רק בתנאים מסוימים. בין השאר, נקודה קריטית היא חווית המשתמש של המבקרים באתר. מה רמתה באתר שלכם? האם היא מקור למשיכת לקוחות חדשים? אולי להפך? שירות מעניין בשם CDN, מסוגל להזניק את איכות האתר שלכם מבחינה זו באופן משמעותי קדימה. מהו CDN? מי מציעה פתרון איכותי מסוג זה? ומדוע כדאי לכם לנסות זאת גם באתר שלכם?

אתגר חוויית המשתמש

לקוח פוטנציאלי שמחפש חנות חיות, יימצא שיש לרשותו לא מעט כאלה בעברית. גם אם הוא יצמצם את החיפוש לחנויות באוזר מגוריו, עדיין תהיינה כנראה לא מעט אפשרויות ולחלק גדול מהחנויות יש אתרים. את מי הוא יעדיף? הדבר תלוי במידה רבה בנוחות השימוש באתר או חוויית המשתמש. המונח חווית משתמש מתבטא באופנים רבים, כגון תכנון אתר שהוא נוח להתמצאות. אך היבט נוסף וחשוב מבחינה זו, הוא כל הנוגע לביצועי האתר. האם העמוד הראשי עולה מייד? האם האתר בכלל נגיש באופן רצוף, כל יום ובכל שעה? עקב תקלות שונות, כולל כאלה שלא בשליטתכם, הוא עשוי שלא להיות זמין מדי פעם. כל זאת יוצר רושם מסוים אצל הגולשים, בין אם באופן חד פעמי או באופן מתמשך. האלטרנטיבה שעומדת בפניהם היא לגלוש לאתרי המתחרים וזו אפשרות קלה מאוד, שכנראה לא תרצו שתתרחש.

 

 

ה"טריק" שמאיץ את הביצועים

Content delivery network היא שיטה וותיקה ויעילה מאוד, בכדי להבטיח ביצועים מיטביים של אתרי אינטרנט. כרגיל, אתר אינטרנט "מתארח" על שרת מסוים וביצועי השרת הספציפי הזה, קריטיים לגבי ביצועי האתר. בגישת ה-CDN לעומת זאת, יש אוסף שרתים במקומות גאוגרפיים שונים, אשר אחראים ביחד על הגשת תכני האתר לגולשים. בגישה זו, מצב שבו שרת אחד עמוס מדי בפניות לא מפריע, מאחר שהשרתים האחרים ימלאו את מקומו. כמו כן, הפיזור הגאוגרפי מאפשר לספק את תכני האתר לגולשים, מהשרת שקרוב אליהם ככל הניתן. כך מזרזים את התקשורת מולו. אם מדובר ביום שבו רבים במיוחד גולשים לאתרכם, נאמר במסגרת יום חג, CDN יבטיח שכולם יקבלו שירות זריז ומהיר. לא יהיה כל "צוואר בקבוק" של פונים רבים בכניסה לאתר. כך שבסך הכל, מתקבל אפקט מיידי ומתמשך, של שיפור ניכר בחוויית המשתמש של הגולשים לאתרכם.

CDN כשירות מקצועי

בכדי ליישם רעיון שימושי זה בסביבה עסקית, דרוש ספק שירות איכותי שמספק ומנהל אותו. ספקית איכותית בתחום זה היא חברת GNS. במחיר של החל מ-$29 לחודש, היא מציעה CDN עם הטמעה פשוטה ומהירה ועם Latency מינימאלי (כלומר, כמה שפחות עיכוב בתקשורת). כמו כן, השירות כולל מנגנון עזר למניעת מתקפות DDoS. אלה הן מתקפות מסוג שיכול לשתק לגמרי את האתר שלכם. כלומר, להפוך את חוויית המשתמש ללא קיימת בכלל – אתר מושבת.

עוד על GNS

חברת GNS פועלת בתחום הענן מאז 2001 ומציעה מבחר רחב של שירותים לעולם זה. לא רק CDN. היא מספקת תשתית חזקה מאוד לשירותים אלה, אשר כוללת 13 חוות שרתים ברחבי העולם – בישראל, אירופה, אנגליה, ארה"ב, קנדה ובמזרח הרחוק. תודות לכך, מתקבלים זמני ביצוע ותגובה מצוינים. ללקוחותיה זמינים גם תמיכה טכנית ושירות לקוחות 24/7 וניתן לפנות לחברה בטלפון, באימייל או בצ'ט.

לסיכום

בין אם אתם זקוקים לשיפור חוויית המשתמש באתרכם או לכל שירות ענן אחר, GNS היא הכתובת המומלצת לפנייה.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support