כבר לא מטלה: איך נהפוך את הטיול עם הכלב למהנה יותר

אימוץ חבר חדש למשפחה מחייב שינוי דרמטי בניהול הלו"ז היום יומי, וזאת בשל הצורך להוריד את הכלב לטיולים שנמשכים לרוב בין רבע שעה ועד שעה, תלוי בגזע של הכלב. למעשה, טיול עם הכלב הוא חלק בלתי נפרד מתהליך הגידול של כלבים בתוך הבית, בייחוד לאור העובדה כי כלבים נדרשים לעשות את הצרכים שלהם מספר פעמים ביום. ההמלצה היא להוריד את הכלב לטיול בוקר קצר ולאחר מכן טיול צהריים וערב, ובמידה ומדובר בגור כלבים, תכיפות הטיולים היא גבוהה יותר לטובת הרגלה לצרכים. אם גם אתם מגדלים כלב ומרגישים כי הטיולים הפכו למטלה מעצבנת וגוזלת זמן, זה הזמן לקבל רעיונות כיצד להפוך את הטיול עם החבר הכי טוב שלכם למהנה – ואפילו מעשיר, כך שתוכלו לנצל את הטיול על הצד הטוב ביותר. מוכנים? בואו נתחיל!

הכנת סיגריה לדרך

דרך שבה ניתן לנקוט בשביל להעביר את הזמן בכיף בזמן הטיול היא להכין לעצמכם סיגריה במידה ואתם מעשנים, כאשר כיום ניתן לשפר את השאכטה ואף לחסוך בכסף באמצעות רכישה של פילטר פחם אשר סופג את החומרים המזיקים ואף משפר את הטעם, לצד יתרון נוסף הכולל גם המחיר האטרקטיבי וכן היכולת להשתמש בפילטרים באופן רב פעמי, בשל היותם עשויים מחומר גלם איכותי בדמות אלומיניום.

האזנה לפודקסט

בשנים האחרונות אנו עדים למגמה שבמסגרתה פודקסטים הפכו לחלק בלתי נפרד מהחיים של רבבות ישראלים, וכעת הגיע הזמן שגם אתם תנצלו את הטיול עם הכלב לטובת האזנה לפודקסט. דרך מרכז הפודקסטים תוכלו לבחור פודקסט מעניין שגם יעביר לכם את הזמן של הטיול אבל גם יאפשר לכם להעשיר את הידע במגוון נושאים שקרובים לליבכם, כל זאת במסגרת האזנה המתבצעת במסגרת סיבוב שיהפוך לא רק לבעל ערך אלא גם לניצול זמנים מקסימלי.

 

 

הליכה

יוצאים לסיבוב ארוך עם הכלב? ובכן, במקום לצאת עם פיג'מה מהבית, זה הזמן לנעול נעלי ספורט, ללבוש בגדים נוחים ולצאת להליכה. מדובר בדרך מצוינת גם לפרוק אנרגיה לכלב אבל גם לאפשר לכם לצאת לפעילות ספורטיבית שתורמת לבריאות ואף יכולה לסייע לכם להפחית במשקל, לחלוץ שרירים ובעבור נשים ליצור לוקים מחמיאים וקלילים.

שיחות עם בני משפחה מבוגרים

מומלץ מאוד לנצל את זמן הטיול עם הכלב לטובת יצירת קשר עם בני משפחה מבוגרים כמו למשל סבא וסבתא, מתוך מטרה להפיג את הבדידות שהם חשים ואף ליצור בעבורם תחושה של שייכות, בייחוד לאחר מגפת הקורונה שהובילה להשלכות דרמטיות על איכות החיים של מבוגרים שדיווחו על תחושה מוגברת של בדידות. על כן, מומלץ לנצל את היציאה לטיול עם הכלב לטובת שיחת טלפון עם בני משפחה מבוגרים, ובמידה והם מתגוררים בסמוך למקום המגורים או העבודה, לקפוץ לביקור קצר שיכול לא רק להפיג את הבדידות, אלא גם לשפר באופן משמעותי את מצב הרוח.

לסיכום

יציאה עם הכלב לסיבוב היא חלק בלתי נפרד מתהליך של חינוך לצרכים וכן מענה על הצרכים השוטפים של הכלב. במקום להרגיש שאתם בעונש ורק לנסות לקצר את הזמן, מומלץ ליישם את הרעיונות אותם הצגנו לכם בסקירה הזו, כל זאת מתוך מטרה לשדרג את הטיול ולהפוך אותו לחלק משמעותי ואפילו מעשיר בשגרת היום יום. בסופו של דבר, גם אתם תנצלו את הטיול לטובתכם וגם הכלב שלכם יזכה לטיול ארוך שיסייע לו לפרוק אנרגיה, לפגוש כלבים אחרים ולחזור הביתה כאשר הוא עייף, מרוצה ומוכן כבר לטיול הבא.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support