החתול שכבש את עולם הילדים: מהו סוד הקסם של רב המכר כראמל 1?

אחד מהספרים הנמכרים ביותר בעולם הילדים הוא ללא ספק הספר כרמל אחד מאת הסופרת מאירה ברנע גולדברג אשר מצליחה לסחוף את הילדים לסיפור מרתק אודות חתול מופלא שיוצא להרפתקה. מדובר בספר אשר יכול להתאים לא רק לילדים אלא גם למבוגרים כאשר העלילה עצמה מרתקת ומשלב את בין מסתורין ובין הרפתקאות לצד ערכים חיוביים שהופכים את הספר הזה לאחד מהספרים הנמכרים והאהובים ביותר. מהו סוד הקסם? כל הפרטים מחכים לכם בכתבה הבאה.

כרמאל 1 –  כל מה שצריך לדעת אודות הספר שכבש את עולם הילדים

מעניין לדעת כי דווקא סיפור ההצלחה הזה לא מגיע מסופרת מוכרת, אלא מסופרת אשר התחילה את דרכה בתור מוכרת בחנות ספרים, כאשר המילה סופרת לא הייתה חלק מהתוכניות, עד אשר חשבה על הרעיון של הספר בעקבות האלרגיה שיש לה לחתולים. הספר מתמקד בסיפור אודות שלושה אחים אשר שונים מאוד האחד מהשני, כאשר במסגרת ירושה הם מקבלים מדוד מסורתי ועשיר שלוש טבעות וכן חתול חמוד (אבל גם מופלא) בשם כרמאל. ביחד הם יוצאים להרפתקה סוחפת ואפילו מרגשת, כאשר מאז יציאתו לאור הוא צבר תאוצה ונכון להיום נמכר ביותר מ-200,000 עותקים. כרמאל 1 הוא ספר מקסים על חתול יוצא דופן אבל גם על חברות, אומץ ונחישות, ולאור ההצלחה הסופרת הוציאה עוד סדרה של ספרים העוסקת בילדים ובקשר המיוחד שלהם חתול שכמותו לא ראיתם בעבר.

אחת מהסיבות לכך שהספר הפך לרב מכר נובע בן היתר בשל השיעורים החשובים אותו הוא מעניק בנוגע לנושא של אמונה, בהצלחה, אהבה וכן חברות, בייחוד על רקע העלילה העוסקת בשלושה אחים שונים אחד מהשני, אולם בפועל הם זהים מאוד, בייחוד בזמן שהם צריכים לשתף פעולה בעקבות מעבר שבמסגרתו הם עוברים לגור בטירה המפוארת של הדוד. שם הם פוגשים סוכנת בית מרשעת שביחד עם בתה מנסים לגזול מהם את הירושה. השילוב בין עלילה סוחפת לצד אומץ לב הופכים את העלילה של הספר למרתקת ומסקרנת עד הרגע האחרון, ועל כן אין ספק כי חלק מהסוד של סיפור ההצלחה הזה נובע בשל היכולת להעביר מסרים חיוביים וערכיים גם בעבור הקהל הצעיר, וגם בעבור המבוגרים.

 

 

סדרה פנומנלית עם סדרה מצליחה

לאור ההצלחה הסופרת תמשיך בכתבה סדרה ספרים אשר ממשיכים במעקב אחר הסיפור הוא של 3 הילדים ביחד עם החתול המופלא אשר לא רק יודע לקרוא מחשבות, אלא גם לדבר בכל השפות, לנגן על כל כלי נגינה רבים ועוד שלל כישרונות. קריאה של הספר הזה מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם כהורים להעניק לילדים שלכם חווית האזנה וקריאה מהנה, ואף ליצור זמן איכות משותף אשר מעודד אותם גם לקרוא ספרים. כאמור, לאור ההצלחה יצאו עוד ספרים בסדרה שזכו להצלחה גם בפן של המכירות אבל גם במסגרת של סדרה מצליחה.

לסיכום

סוג הקסם של הספר כראמל 1 נובע בין היתר בשל העלילה הסוחפת לצד היכולת לשזור בסיפור אלמנטים של הומור, חברות אמת, הזדהות עם האחר ואפילו אהבה לבעלי חיים כמו למשל חתולים. מדובר בספר כיפי מאוד שלא תרצו להפסיק לקרוא, כאשר הוא מתאים לא רק בעבור ילדים קטנים אלא גם מתבגרים. על כן, זה הזמן לבצע הזמנה שלו דרך האתר של סטימצקי, שם תוכלו  למצוא את כל סדרת הספרים של כרמאל שזוכה לאהבה מקיר לקיר בכל רחבי הארץ, ולא בכדי.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support