עדיין לא ביטחתם את החבר הכי טוב שלכם? כל מה שצריך לדעת על ביטוח חיות מחמד

בדיוק כמו שאתם דואגים לבריאות שלכם באמצעות רכישה של פוליסת בריאות, כך גם אתם צריכים לדאוג לבריאות של החבר הכי טוב שלכם – בין אם מדובר בכלב או בחתול. למעשה, בעלים של בע"ח נדרשים להוציא לא מעט כסף בעבור הטיפול השוטף, אולם כאשר מתרחש אירוע רפואי, העלויות עלולות להגיע לסכומי עתק בסך אלפי שקלים, גם בעבור ביצוע של בדיקות פשוטות ובוודאי כאשר מדובר במקרים דחופים, כמו למשל נשיכה או חשש למחלה. בשביל להימנע מכך וליצור תשתית ביטוח שתאפשר לכם להיות רגועים, להלן כל מה שצריך לדעת אודות ביטוח חיות מחמד.

ביטוח חיות מחמד – פוליסה הכרחית בעבור כלבים וחתולים

רכישה של פוליסת ביטוח חיות מחמד היא בעלת השפעה אדירה גם על היכולת שלכם לשמור על מסגרת התקציב ולא לחרוג ממנה כתוצאה מאירוע שמתרחש לבעל החיים, אבל גם מתוך הבנה כי מדובר במעטפת מצוינת בעבור בעל החיים שלכם. באמצעות הפלטפורמה של ביטוח בטאץ" ניתן לקבל הצעות מחיר מכל חברות הביטוח בישראל המציעות את הפוליסה הכוללת מספר רכיבים. הרכיב הראשון הוא כיסוי בגין הוצאות רפואיות בעקבות תאונה או מחלה, כאשר ניתן במסגרת הזו לקבל החזר כספי. צריך להבין כי ללא פוליסת ביטוח כמו זו אתם עלולים להוציא לא מעט כסף מהכיס, בעקבות צילומים ובדיקות מעבדה, טיפולים רפואיים, ניתוחים ואשפוז ועוד. רכיב נוסף הוא במקרה של פטירת בע"ח, המקנה לכם פיצוי כספי.

מדובר בפוליסה הכרחית מאחר והיא מספקת לכם את התשתית והידיעה כי בכל צרה שלא תקרה, ניתן יהיה לקבל החזר כספי או מימון מלא בעבור הטיפולים. אם עד לפני מספר שנים הנושא של ביטוח לבעלי חיים היה כמעט ולא מדובר, כיום ניתן להבחין בשינוי מגמה בעקבות הצעות אטרקטיביות המאפשרות לכם לבצע את הרכישה של הפוליסה בהתאם למסגרת התקציב, ועם שימת דגש על התאמה מדויקת לצרכים הנדרשים.

 

 

מה חשוב לדעת רגע לפני שרוכשים את הפוליסה?

כל חברת ביטוח מחליטה על דעת עצמה ובהתאם לתנאים שלה אילו בעלי חיים לבטח, ובאיזה תנאים. לרוב, התנאים של חברות הביטוח כוללים בין היתר גיל שנע בין ארבעה חודשים ועד שמונה שנים. בדומה לפוליסת ביטוח של בני אדם, גם כאן נדרש להוכיח אל מול חברת הביטוח כי מדובר בכלב או חתול בריאים ועל כן צריך לדאוג גם לחיסונים וכן לרישוי מתאים מצד הווטרינר העירוני, כל זאת מתוך מטרה לעמוד בתנאים של הפוליסה. שימו לב כי כלבים מסוכנים כמו למשל דוברמן, פיטבול ורועה קווקזי לרוב אינם יכולים להיכלל בתוך הפוליסה הזו. על כן, בדיקה של התנאים של הפוליסה היא חיונית לטובת החלטה כלכלית נבונה שדואגת גם לכיס שלכם כבעלים אבל גם לחבר הכי טוב שלכם.

לסיכום

באמצעות הפלטפורמה של אתר ביטוח בטאץ ניתן להוביל ליצירה של מערך אשר מאפשר לכם להשקיע כמו שצריך בחבר הכי טוב שלכם, וזאת על ידי קבלת הצעות בהתאמה אישית לפוליסת ביטוח לבעלי חיים. מדובר בהזדמנות מעולה לחסוך זמן ומאמץ בתהליך הרכישה, וזאת כחלק מהבנה כי כמו שאתם דואגים לבחון היטב את תנאי הפוליסה ואת המחיר אותו אתם משלמים, כך גם צריך לדאוג למי שמלווה אתכם בנאמנות ואהבה עד אין קץ כמו חתול או כלב. אז קדימה, למה אתם מחכים? היכנסו עכשיו לאתר, כל זאת מתוך מטרה להעניק לבעל החיים שלכם כיסוי רפואי.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support