הבית מלא פרווה? שואב אבק שוטף הוא בדיוק מה שאתם צריכים

חתולים, כלבים וחיות מחמד אחרות הן חלק בלתי נפרד מהחיים שלכם ושל עוד הרבה מאד אנשים. בעלות על חיות מחמד משמעה לא רק הנאה וסיפוק, אלא גם אחריות ודאגה לבעלי החיים אשר מופקדים בידיכם. החל מתזונה נאותה ועד טיפולים אצל וטרינרים – כולם באחריותכם. יש גם הקרבה שצריך לעשות בתחומים שונים. למשל כאשר יוצאים לחופשה, יש להיערך ולתכנן מה לעשות עם החיות. חלק גדול מאותה הקרבה היא גם בנושא הניקיונות. בעלי חיים רבים משירים שערות פרווה אשר מצריכים ניקיונות תכופים של הבית, ממש מידי יום. מי שיש לו כלב או חתול בוודאי יוכל להזדהות עם הדברים. את המאמר הבא אנחנו בטוחים שתאהבו. הוא יציג לכם מכשיר אשר יכול לייעל את מלאכת הניקיון בבית שלכם, לחסוך לכם הרבה זמן ולהפוך את גידול חיית המחמד שלכם להרבה פחות מעיק.

השילוב המושלם בין שאיבה לשטיפה

כולנו מכירים את שואבי האבק השונים. הם מגיעים במגוון דגמים וממגוון מותגים. אנחנו גילינו את השואבים השוטפים של ג'ימי ופשוט לא יכולים להשתמש כבר במוצרים אחרים. מדובר בלא פחות מהמותג המוביל בשוק לשואבי אבק ושואבי אבק שוטפים. החברה מפתחת טכנולוגיות חדשות כגון ציקלון אופקי, פטנט לידית האחיזה וגם תכונה מיוחדת המאפשרת שאיבה קלה יותר של שיער.

השימוש בשואב אבק המשלב שטיפה, מאפשר לכם לעשות במעבר אחד שתי פעולות שונות ולהגיע לרמת ניקיון גבוהה אפילו עם חיות הנמצאות בבית. השטיפה לא רק מנקה את הרצפה מאבק או עצמים גדולים יותר, היא גם מחטאת מפני חיידקים ווירוסים שונים. בואו נעבור על מגוון התכונות אשר הופכות את השואב השוטף למוצר הכרחי בבית עם חיות מחמד:

כוח רב

לשואב שוטף של ג'ימי יש מנוע דיגיטלי רב עוצמה. זהו מנוע נטול פחמים אשר מגיע למהירות של מאה אלף סיבובים לדקה! זה מאפשר עוצמת ניקוי ושאיבה ברמה אחת מעל המתחרים.

שאיבה ושטיפה

למכשירים הללו יש תכונה הנקראת POWER WASH המאפשרת שאיבה משולבת עם שטיפה עוצמתית. ניתן לנקות את כל סוגי הרצפות בביטחון תוך שמירה עליהן מפני שריטות ודהיית הצבע.

מיכלים נפרדים

השטיפה מתבצעת תמיד עם מים נקיים אשר מכילים רק את נוזל הניקוי המיוחד. לאחר השטיפה, מתבצע איסוף של המים אל מיכל מיוחד אותו מרוקנים בקלות יחד עם כל הלכלוך.

הבית מלא פרווה? שואב אבק שוטף הוא בדיוק מה שאתם צריכים

ידית ארגונומית

עיצוב הידיות במכשיר מאפשר פעולה ממושכת ללא כאבים בזרוע או בעמוד השדרה. המשקל הקל של המכשירים השונים של ג'ימי מבטיח פעולה חלקה ואפשרות להגיע לכל פינה בבית.

ניקוי שערות

ג'ימי פיתחה ראשי ניקוי מיוחדים אשר באים לפתור את בעיית השערות אשר מסתבכות בראשים המסתובבים. זו בעיה אשר הטרידה לא רק בעלי חיות בית, אלא כל מי שיש לו שיער ארוך. מעתה, הבעיה נפתרה ותוכלו לנקות כמויות שיער רבות ללא הצורך לעצור ולנקות את השואב.

ניקוי עצמי

המכשיר מצויד ביכולת לנקות את עצמו באופן אוטומטי. זו תכונה שברגע שמתרגלים אליה, אי אפשר לחזור חזרה.

ריסוס מים חכם

כאשר ריסוס המים הוא אחיד ומדויק, ניתן לנקות יותר טוב באותה כמות מים. כמו כן, הניקוי הוא אחיד וכך גם הייבוש של המים. ניתן ללכת מאחורי המכשיר עם גרביים!

המכשירים מגיעים עם צג LCD דיגיטלי אשר מספק מידע רב לגבי תכנית הפעולה, מצב המים במיכלים ותקלות שונות או פעולות תחזוקה שיש לבצע.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support