אתרי חיות מחמד שכדאי להכיר

אתרי חיות מחמד

אם אתם מחפשים מידע חיוני על חיות מחמד, תוכלו למצוא אינספור כתבות, מאמרים, עובדות ושאר מידע ברשת האינטרנט. אבל איזה אתרים כדאי להכיר? הנה רשימה של מספר אתרים ופורטלים שמכילים מידע איכותי, חיוני ונגיש:

All for pet

באתר All for pet אפשר למצוא מידע על כלבים, חתולים, סוסים, תוכים, חמוסים וכדומה. באתר תמצאו מידע חיוני על בעלי חיים, מאמרים מקצועיים, המלצות על מזון רפואי, מידע על שירותי אילוף ואינפורמציה חיונית לאוהבי בעלי החיים.

Petking

באתר petking תמצאו מדריכים, מאמרים וכתבות מעניינות. באתר תמצאו מדריך בעלי מקצוע, וחשוב מכל: תוכלו למצוא באתר לוח חם שמתעדכן בעול יום עם מידע על כלבים וחתולים לאימוץ.

Ynet – קהילת בעלי החיים

ב ynet ישנו פורטל שכול כולו מוקדש לבעלי חיים. בynet, כמו בשאר הפלטפורמות שענקית החדשות מספקת, אפשר למצוא סיפורי חדשות, מאמרים, תמונות, שאלות שכיחות בנושאים של בעלי חיים ומידע חיוני ממומחים, רופאים, מאלפים ופסיכולוגים לחיות מחמד.

אתרי חיות מחמד

חיש חי

באתר 'חיש חי' – שהוא גם חנות לציוד בעלי חיים – אפשר למצוא מאמרים שחולקו ע"פ קטגוריות, כמו גם מידע על גידול בעלי חיים ועדכונים חשובים בנוגע לחיות מחמד בישראל ובעולם.

Petnet

מגזין Petnet מציע אינפורמציה חיונית על כלבים, חתולים, ציפורים ועופות מסוגים שונים. עוד תמצאו באתר מידע על מכרסמים, זוחלים, סוסים וכדומה. המידע באתר חיוני, מעודכן וכולל מדריכי גזעים, מאמרים מקצועיים, מאמרים בנושאי בריאות בעלי חיים ושאר מידע כמו מדריך להתמודדות עם מצבי חירום, כתבה על הדרך לטפל בבעלי חיים שעברו סירוס וכו'. עוד אפשר למצוא באתר לוח לאיתור חיות אבודות.

Cute Overload

דוברי האנגלית יוכלו לגלוש בבלוג אמריקני בשם Cute Overload שמציע תמונות מקסימות של בעלי חיים. התמונות המעולות מוצגות עם משפט מצחיק שהחיות "אומרות". בין היתר אפשר למצוא בבלוג איורים ומאמרים מצחיקים על בעלי חיים.

האתר של משרד החקלאות

ממשלת ישראל מציעה לאזרחים מידע חיוני באתרים של mygov. בין האתרים תמצאו את האתר של משרד החקלאות ורשות התקשוב הממשלתית, שמציע מידע ושירותים מותאמים עבור מי שמחזיק בעלי חיים. באמצעות האתר אפשר למצוא מסמכים נחוצים, לאתר מרפאות של ווטרינרים מקצועיים, לדעת מתי פג תוקף של חיסון, לקבל פרטים אישיים של כלבים וחתולים ולשלם על חיסונים. האתר מומלץ לכל בקשה, שאלה או ביצוע פעולה שקשורה לבעלי חיים.

קראו גם על: ביטוח בריאות פרטי לחיות המחמד

לסיכום, כמעט כל שאלה או תהייה שיש לנו על בעלי חיים וחיות מחמד – אפשר לשאול ברשת או לקבל מידע מאתרים ופורטלים שעוסקים בנושא. אם מדובר במצב חירום:  פנו למרפאה וטרינרית קרובה לאזור מגוריכם.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support